Doplňkové aktivity

MIMO AREÁL

(na všechny vzdálenější aktivity pomůžeme s odvozem skupiny naší dodávkou, která převeze až 8 osob)

Golf

Nemusí to být jen povyražení pro fajnšmekry. Golfová hra kousek od Ztraceného mlýna mezi slapskými kopečky na pečlivě upravených greenech odráží i neoddiskutovatelně venkovský nádech okolní krajiny. Zkusit si trochu té golfové techniky může vskutku každý.

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: 1,5 km pěšky

Tepfaktor

Na jedné straně pekelné soustředění při řešení nevšedních logických úkolů, na druhé trocha toho fyzického zápalu. Když se k tomu přidá obratnost, zručnost, trpělivost a týmovost, je z toho mozaika všelijakých dobrodružství. Téměř jako ve staré dobré pevnosti Boyard. Na souši i na vodě. Ideální zábava pro dvou- až pětičlenné týmy.

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: 10 km

Ve spolupráci s Tepfaktorem zajistíme zábavu na vodě:

SPEED BOAT – jen se oddat rychlosti. V létě nebo klidně, když mrzne, až praští.

FLEXI FUN – úkoly přímo ve Ztraceném mlýně, při kterých využijete kombinaci síly, trpělivosti, logiky a šikovnosti.

WATER CUP – na chvíli být jako Piráti z Karibiku. Vodní soutěž, jejímž cílem je porazit druhou posádku a užít si kvalitní porci zábavy.

DRAČÍ LODĚ – lítý souboj za rigorózního zvuku bubnů nebo čistě jen zážitková plavba.

Lanový park Slapy

Vlastně o nic nejde. Pokud nemyslíte na to, co je pod vámi. Procházet se jako v oblacích. Vysoko, ale v bezpečí a s jištěním. Anebo ve skupinách překonávat překážky na zemi. To bude ta pravá zkouška týmové spolupráce. Kdo je vůdčí typ a bez které části řetězce se celek neobejde?

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: 15 km

Exkurze vodní elektrárny Štěchovice

Velkolepé vodní dílo. Kam zmizely Svatojánské proudy? A jak se přetváří nespoutaná vodní síla v usměrněnou elektrickou energii? V čem tkví kouzlo přečerpávací nádrže? Jen blíže k turbínám: dostanete se přímo do provozu samotné elektrárny.

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: 8 km

V AREÁLU

Multifunkční hřiště

Přes síť nebo do sítě, a to do sytosti. Můžete si u nás zahrát tenis, nohejbal, volejbal nebo fotbal. To vše jen na dohled od zahrádky restaurace. Všechny potřebné propriety, rakety, míče, branky, zapůjčíme. Chcete uspořádat turnaj? Rádi vám s tím pomůžeme.

Stolní fotbálek

Tahle zábava se přece nemůže omrzet. U nás si u stolního fotbálku můžete jen zpestřit večer, uspořádat však lze i spletitý turnaj.

Aktivity na vodě

Hedvábná vltavská hladina vybízí k počechrání. Drapérie jí můžete vytvořit jemným padleboardem, zvučnějším skútrem anebo hřmotnou a navýsost vzrušující projížďkou v motorovém člunu.

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: molo 600 m, travnatá pláž 900 m

VEČERNÍ ZÁBAVA

DJ

Hudba a to stačí. Jak poškádlit uši dobře známými hity a rozpohybovat tělo pulzujícími rytmy nedávné minulosti nebo současnosti? Pokud máte někoho, kdo to umí, není problém. Pokud nemáte, zajistíme.

Pub kvíz

K dobrému jídlu a pití se nadmíru hodí kvalitní soutěž. Otázky tu nejsou jako ve škole. Často se sami sobě budete divit, z které paty jste vytáhli správnou odpověď. Vyplatí se znát současnou popkulturu i staré mistry, hledat souvislosti mezi sportem, politikou a kdo ví, čím ještě. Povznášející zábava pro tři- až pětičlenné týmy.

Degustace

Umějí štípnout, polechtat, pohladit, zahřát, uvolnit. Letem světem od Varadera, přes Talisker, až zpátky domů, kde vládne chmel a réva. Zařídíme ochutnávky rumů, whisky, domácích piv, vín a dalších poutavých nápojů.