Penzion

Vítáme Vás v penzionu Ztracený mlýn!

U nás se můžete ztratit. Bez obav. Ve světě, kde kytara na stěně hraje pěkně piano a kde hodiny netikají bující přítomností, ale spíš uklidňují tím, co už spočítaly. Méně hluku, méně starostí, méně problémů, kterých je ve světě až dost.

Je pro Vás připraveno 15 pokojů (dvou až čtyřlůžkových). Každý má své osobité kouzlo, každý je tak trochu originál. S působivými detaily a vůní dálek, které Vám mohou snadno prodchnout snění.

„Zavřete dveře, táhne sem svět,“ říká si klasik, když se chce oprostit od stresu současnosti. U nás si do soukromí vezmete i kousek okolního světa, ale jeho nedostatky můžete nechat plavat, třeba po rybníku nadohled, nechte je daňkům, ať se s nimi prohání.

Náš boutique penzion nabízí vedle rozmanitého a vkusného stylu i obvyklý standard. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, ručníky a osušky.

Snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc, check-in záleží na konkrétní domluvě, check-out je zpravidla v 11:00.

Pakliže zrovna nespíte nebo nevečeříte v naší restauraci, odpočívejte. Prostor a čas poplyne dle přání. Procházejte se nebo jezděte na kole po nekonečných slapských a štěchovických lesích, vrhněte se do míst, kde zuřily svatojánské proudy, nedaleko se tu rozprostírá i travnatá pláž.

Přejeme Vám bezstarostný pobyt!

Nahlédněte do pokojů Ceník ubytování Rezervace

Komentáře jsou uzavřeny.