Firemní akce

Je třeba se stmelit? Analyzovat grafy? Narýsovat budoucnost? Nebo jen se na chvíli zastavit a nadechnout se? Z bank nebo IT společnosti, z velké firmy nebo rodinného podniku – všechny cesty vedou z kanceláří přímo do mlýna.

Tarár už oddělil zrno od plev, perutě v loupačkách se dotočily, hluk fortelné práce odezněl. Teď jste na řadě vy. Nabízíme konferenční prostor až pro 30 osob. Wi-fi, plátno, projektor, flipchart jsou samozřejmostí.

Až všechny své plány proberete, můžete vše ostatní v klidu rozebrat u jídla, ať už v podobě servírovaného menu či rautu.

Není třeba spěchat. Ve Ztraceném mlýnu je zatraceně dobře. Je libo porovnat se v pub kvízu, degustovat, tančit, oddat se sportu na multifunkčním hřišti nebo se jen zasnít pohledem do klidných slapských vod? Stačí si vybrat.

Když se závažné diskuse protáhnou a hlavy budou obtěžkány dojmy, natáhněte se. K dispozici máme 15 pokojů (celkem 39 lůžek) s veškerým vybavením.

Na firemní akce je zastavení ve Ztraceném mlýně tou správnou reakcí.

Jana Rolečková se o Vás ráda postará. Telefon 607 620 456.

Doplňkové aktivity

MIMO AREÁL

(na všechny vzdálenější aktivity pomůžeme s odvozem skupiny naší dodávkou, která převeze až 8 osob)

Golf

Nemusí to být jen povyražení pro fajnšmekry. Golfová hra kousek od Ztraceného mlýna mezi slapskými kopečky na pečlivě upravených greenech odráží i neoddiskutovatelně venkovský nádech okolní krajiny. Zkusit si trochu té golfové techniky může vskutku každý.

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: 1,5 km pěšky

Tepfaktor

Na jedné straně pekelné soustředění při řešení nevšedních logických úkolů, na druhé trocha toho fyzického zápalu. Když se k tomu přidá obratnost, zručnost, trpělivost a týmovost, je z toho mozaika všelijakých dobrodružství. Téměř jako ve staré dobré pevnosti Boyard. Na souši i na vodě. Ideální zábava pro dvou- až pětičlenné týmy.

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: 10 km

Ve spolupráci s Tepfaktorem zajistíme zábavu na vodě či v našem areálu:

SPEED BOAT – jen se oddat rychlosti. V létě nebo klidně, když mrzne, až praští.

FLEXI FUN – úkoly přímo ve Ztraceném mlýně, při kterých využijete kombinaci síly, trpělivosti, logiky a šikovnosti.

Lanový park Slapy

Vlastně o nic nejde. Pokud nemyslíte na to, co je pod vámi. Procházet se jako v oblacích. Vysoko, ale v bezpečí a s jištěním. Anebo ve skupinách překonávat překážky na zemi. To bude ta pravá zkouška týmové spolupráce. Kdo je vůdčí typ a bez které části řetězce se celek neobejde?

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: 15 km

Exkurze vodní elektrárny Štěchovice

Velkolepé vodní dílo. Kam zmizely Svatojánské proudy? A jak se přetváří nespoutaná vodní síla v usměrněnou elektrickou energii? V čem tkví kouzlo přečerpávací nádrže? Jen blíže k turbínám: dostanete se přímo do provozu samotné elektrárny.

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: 8 km

V AREÁLU

Multifunkční hřiště

Přes síť nebo do sítě, a to do sytosti. Můžete si u nás zahrát tenis, nohejbal, volejbal nebo fotbal. To vše jen na dohled od zahrádky restaurace. Všechny potřebné propriety, rakety, míče, branky, zapůjčíme. Chcete uspořádat turnaj? Rádi vám s tím pomůžeme.

Stolní fotbálek

Tahle zábava se přece nemůže omrzet. U nás si u stolního fotbálku můžete jen zpestřit večer, uspořádat však lze i spletitý turnaj.

Zahradní hry

Britské ostrovy, Francie anebo Švédsko – kroket, pétanque anebo kubb. „Půlka“ Evropy na jedné zahradě. Vše máme k dispozici a náš trávník se může v mžiku proměnit v bojiště, kde hrají prim dřevěné hole a míčky, prasátko a koule rovnou kovové nebo dřevěné špalíky s králem uprostřed.

Aktivity na vodě

Hedvábná vltavská hladina vybízí k počechrání. Drapérie jí můžete vytvořit jemným padleboardem, zvučnějším skútrem anebo hřmotnou a navýsost vzrušující projížďkou v motorovém člunu.

Vzdálenost od Ztraceného mlýna: molo 600 m, travnatá pláž 900 m

VEČERNÍ ZÁBAVA

Ohniště

Tady jsou si ve společném kruhu všichni rovni. Možná o něco rovnější jsou ti s buřtem nad plamenem a s nadějnými vyhlídkami na brzkou opečenou laskominu. Kousek od restauračního ruchu k plápolajícímu soukromí. Poskytneme dřevo i napichovátka.

DJ

Hudba a to stačí. Jak poškádlit uši dobře známými hity a rozpohybovat tělo pulzujícími rytmy nedávné minulosti nebo současnosti? Pokud máte někoho, kdo to umí, není problém. Pokud nemáte, zajistíme.

Pub kvíz

K dobrému jídlu a pití se nadmíru hodí kvalitní soutěž. Otázky tu nejsou jako ve škole. Často se sami sobě budete divit, z které paty jste vytáhli správnou odpověď. Vyplatí se znát současnou popkulturu i staré mistry, hledat souvislosti mezi sportem, politikou a kdo ví, čím ještě. Povznášející zábava pro tři- až pětičlenné týmy.

Degustace

Umějí štípnout, polechtat, pohladit, zahřát, uvolnit. Letem světem od Varadera, přes Talisker, až zpátky domů, kde vládne chmel a réva. Zařídíme ochutnávky rumů, whisky, domácích piv, vín a dalších poutavých nápojů.

Kapacita areálu

Konferenční místnost Mlejnice

Konferenční sezení – 30 osob

Divadelní sezení – 40 osob

Školní sezení – 20 osob

Salónek restaurace

Konferenční sezení – 16 osob

Divadelní sezení – 25 osob

Kapacita restaurace

Vnitřní prostor – 60 osob

Terasa – 70 osob

Rozložení pokojů

12 dvoulůžkový pokojů ( + 5 přistýlek)

2 třílůžkové pokoje

1 čtyřlůžkový pokoj

Kontaktujte nás !